تماس با ما
sarah

شماره تلفن : 18823215281

WhatsApp : +8618823215281

خط تولید

شنژن دعا-پزشکی شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود ، مجموعه ای از تحقیق ، توسعه ، تولید و فروش اتصال سیم پزشکی در ادغام شرکت های با تکنولوژی بالا است ، قطعات الکترونیکی ابزار پزشکی و تامین کنندگان مواد است ، محصولات شامل یکبار مصرف پالس اکسیژن خون پالس اشباع ، سنسور اشباع اکسیژن پالس تکراری و مانیتورینگ ecg سیم سرب ، دستگاه الکتروکاردیوگرام 12 سیم سرب ، اکسیژن خون ، کابل اتصال ecg / سرپرستی و سیم سرب شکافت ، پروب دما ، با کابل سنسور فشار ، لینک های فشار خون فشار ، محصولات فروخته می شود هم در داخل و هم در خارج از کشور بیش از 60 کشور و منطقه ، مشتریان عمومی را تحسین و اعتماد بالایی را به دست آورد.
از محصولات این شرکت به طور گسترده ای در مانیتور چند پارامتری ، اکسی متری ، دستگاه الکتروکاردیوگرام ، HOLTER ecg پویا ، eeg ، اولتراسونیک B ، تایر و غیره استفاده می شود. مشخصات محصول کامل است ، می تواند با اکثر مدل های داخلی و داخلی سازگار باشد و OEM / ODM را ارائه دهد خدمات برای مشتریان

 


چشم انداز شرکت: برای تبدیل شدن به بهترین تولید کننده لوازم جانبی ابزار پزشکی در جهان.

 

ماموریت شرکت: تهیه لوازم جانبی تجهیزات پزشکی قابل اعتماد جهانی ، کمک های برجسته ای برای زندگی و سلامت انسان انجام داده است.

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 0

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 1Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 2

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 3

 

 

 

OEM / ODM

ما گروهی از مهندسین حرفه ای و فنی را که با تجربه سالیانه در تجهیزات پزشکی مشغول به کار بوده اند جمع آوری کردیم. ما می توانیم قطعات و لوازم الکترونیکی قطعات الکترونیکی پزشکی را از طراحی و ساخت فرآیند با راه حل جامع برای مشتریانمان برای ساخت محصولات بسیار رقابتی با کیفیت بالا ارائه دهیم. ما همچنین می توانیم پردازش OEM و ODM را قبول کنیم.